KONST / Litografier / Färglitografi 12422058
nr 1242 2058
Färglitografi
Peter Paul. Signerad, numrerad 10/75, daterad -76. Motivet: 62x49 cm
Utrop:
500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:08:44
18 mar